Ceník

Urnové hroby:

- Celožulové nové urnové hroby 100x70cm umíme vyrobit a namontovat od 18 000 Kč vč. DPH.

- Průměrná (nejčastější) cena, za kterou vyrábíme a montujeme kompletní žulové urnové hroby se pohybuje okolo 22 000 Kč vč. DPH v závisloti na druhu kamene.

POZOR - V ceně je zahrnuto: montáž, základy, betonová podezdívka nebo chodník, stavební hmota, sklípek na 6 uren, lampa, váza anticoro, doprava, DPH 21% CENY JSOU FINÁLNÍ

Cena je ovlivněna rozměry požadovaného urnového hrobu, výběrem druhu žuly, její sílou a masivitou. Délkou nápisu a jeho provedením (psací, tiskací, plastické písmo, 23,75 krt. zlato, stříbro, barva), dále také doplňky - lampa, váza (plech, kámen), dopravným, jeli pouze podezdívka nebo i chodník.

Žula vyniká dlouhou životností a je odolná vůči působení povětrnostních vlivů.

Jednohroby:

- Celožulové nové jednohroby 200x100cm umíme vyrobit a namontovat od 28 000 Kč vč. DPH.

- Průměrná (nejčastější) cena, za kterou vyrábíme a montujeme kompletní žulové jednohroby se pohybuje okolo 36 000 Kč vč. DPH v závisloti na druhu kamene.

POZOR - V ceně je zahrnuto: montáž, betonové základy, sklípek na 6 uren, lampa, váza anticoro, rohové vingle + šrouby, stavební hmota, doprava, DPH 21% CENY JSOU FINÁLNÍ

Cena je ovlivněna rozměry požadovaného jednohrobu, výběrem druhu žuly, její sílou a masivitou. Délkou nápisu a jeho provedením (psací, tiskací, plastické písmo, 23,75 krt. zlato, stříbro, barva), dále také doplňky - lampa, váza (plech, kámen), dopravným, podezdívka nebo věněc.

Žula vyniká dlouhou životností a je odolná vůči působení povětrnostních vlivů.

Dvojhroby:

- Celožulové nové dvojhroby 200x200cm umíme vyrobit a namontovat od 44 000 Kč vč. DPH.

- Průměrná (nejčastější ) cena, za kterou vyrábíme a montujeme kompletní žulové dvojhroby se pohybuje okolo 68.000 Kč vč. DPH v závisloti na druhu kamene.

POZOR - V ceně je zahrnuto: montáž, betonové základy, sklípek na 6 uren, lampa, váza anticoro, rohové vingle + šrouby, stavební hmota, doprava, DPH 21% CENY JSOU FINÁLNÍ

Cena je ovlivněna rozměry požadovaného dvojhrobu, výběrem druhu žuly, její sílou a masivitou. Délkou nápisu a jeho provedením (psací, tiskací, plastické písmo, 23,75 krt. zlato, stříbro, barva), dále také doplňky - lampa, váza (plech, kámen), dopravným, podezdívka nebo věněc.

Žula vyniká dlouhou životností a je odolná vůči působení povětrnostních vlivů.

Písmo, přípisy:

Ceny vč. DPH

Písmo do 4cm
Zlato
Stříbro a barevné
Pískované na dílně
80 Kč
60 Kč
Sekané a pískované na hřbitově
160 Kč
140 Kč
Obnovy
40 Kč
30 Kč