Kamenictví Kolín - Josef Švec

O našem kamenictví a městě Kolín

Naše Firma byla založena a je na trhu již od roku 1995. Působíme především v okrese Kolín a tedy i na městském hřbitově Kolín,kde máme mnoho spokojených zákazníků. I zde si můžete prohlédnout mnoho našich realizací jako urnové hroby, jednohroby, dvojhroby, hrobky, pomníky a náhrobky. Máme též velké množství skladového materiálu,především přírodní kámen-žuly, různých barev a odstínů a to z celého světa. Díky tomu jsme schopni rychle vyřizovat naše zakázky.Zabýváme se též výrobou a opravami pískovcových prvků.Naše dílná je vybavena moderními technologiemi a disponuje již celkem velkým a dobře upraveným výrobním zázemím.

V našem kamenictví máme výstavní halu ve které se nachází téměř 80 kompletních hrobů různých tvarů a odstínů,včetně vzorů gravírace a plastik. Zákazník si tedy může pomník prohlédnou a vý naprosto přesně, jak zakoupený hrob bude vypadat.Problémem není ani jiná zakázková výroba.Tvorba písma, montáže hrobů a pomníků,veškeré opravy,dopravné a prodej různých hrobových doplňků je samozřejmostí.

Sídlo firmy je na okrese Kolín,ale působíme samozřejmě i v jiných okresech a městech,jako například:Kutná Hora,Čáslav,Nymburk,Poděbrady,Benešov,Vlašim, Praha a dalších.

To vše jen pár km od města Kolín

Výstava pomníků »

Stálá expozice

Přijďte si nezávazně prohlédnout naši širokou nabídku pomníků různých tvarů
a barev přírodního kamene ze světa i tuzemska.

Poradit se o opravě, úpravě či výměně vašeho hrobu. Pomník se v reálném pohledu vybírá lépe než z obrázku.
Bezplatné zaměření a cenová kalkulace přímo u vašeho hrobu. Všední dny a po telefonické dohodě o víkendu.

Výběr z 80 typů pomníků.

kamenictví Pučery